Çağla KUBAT Fan Club
Forumu görebilmek için ÜYE OLUNUZ....

İYİ FORUMLAR
Çağla KUBAT Fan Yönetimi
Çağla KUBAT Fan Club
Forumu görebilmek için ÜYE OLUNUZ....

İYİ FORUMLAR
Çağla KUBAT Fan Yönetimi
Çağla KUBAT Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çağla KUBAT Fan Club

ÇAğla Kubat Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Olmak İstediğim Yerdeyim

4 posters
YazarMesaj
KARBON
Süper Mod
Süper Mod
KARBON

Olmak İstediğim Yerdeyim Empty
MesajKonu: Olmak İstediğim Yerdeyim   Olmak İstediğim Yerdeyim EmptyCuma Eyl. 11, 2009 9:48 pm

Çağla Kubat'ın pek çok sıfatı var; Türkiye güzeli, manken, oyuncu, sporcu...

Şimdilerde en çok sporcu kimliğiyle öne çıkıyor Kubat; Alaçatı'da, günlerini sörf antrenmanı yaparak geçiriyor, yarışlara katılıyor.

Yakında 'Arka Sokaklar' dizisinde oynayacak...

Sporcu, makine mühendisi, oyuncu, sunucu, Türkiye güzeli... Çağla Kubat bütün bunları yapıyor ancak bunlardan hiçbirisi. Onu bir türlü sınıflandıramıyorsunuz, zaten o da bunu istemiyor. Bugünlerde, ödüllü bir rüzgâr sörfçüsü olarak adından bahsettiriyor. Biz bu haberi yaparken, o Alaçatı’da yarışıyordu. Ödüllerine bir yenisini daha ekleyecek mi bilinmez ama sörfte iddiasını koruyor. Bir heyecanı daha var, yakında, “Arka Sokaklar” dizisine yepyeni bir karakter olarak girecek. Çağla Kubat ile sporcu kimliğini, yeni dizisini ve özel hayatını konuştuk.

- Yazın zamanınızın çoğu Alaçatı'da geçiyor. Her sene ne zaman geliyorsunuz buraya?

- Her sene mayıs sonu gibi geliyorum. Yazın başında İstanbul-Alaçatı arasında sık sık gidip geliyorum. Haziranda yurtdışı yarışları oluyor. Onlara katılıyorum. Bu sene Kore’de ve Costa Brava’da vardı mesela. Temmuz sonu, ağustos gibi de artık neredeyse sürekli burada oluyorum. Yalnızca işler için gidip geliyorum İstanbul’a.

- Günde kaç saat, haftada kaç gün antrenman yapıyorsunuz?

- Haftada 4-5 gün, günde 3 defa suya çıkıyorum. Her çıkışta bir buçuk saat kalmaya çalışıyorum. Aslında bana kalsa bütün gün suda kalabilirim. Aralarda yemek yemeye, dinlenmeye çalışıyorum. Ama biraz da rüzgâra bağlıyız bu sporda. Örneğin bugün hiç rüzgâr yok. Bu yüzden bugün bisiklete bineceğim yalnızca.

- Rüzgâr olmadığı günlerde de spor yapıyorsunuz yani?

- Evet, tabii ki. Bisiklete binmek bacak kaslarını çok güçlendiriyor. Sörf için de çok faydalı yani. Bunun dışında yoga da yapıyorum. Bir de pilates çok önemli. Çünkü sörf yaparken çalıştırılan kasların tam tersi kasları çalıştırıyor. Böylece vücutta duruş bozuklukları engelleniyor. Zaten sporun hayatımdaki yeri çok büyük. Her gün bir şekilde spor yapıyorum. 15 yaşından beri sörf yapıyorum zaten.

- İtalyan Lisesi’nden birincilikle ve İTÜ Makine Mühendisliği’den dereceyle mezun olmak gibi eğitim başarıları, televizyon dünyasında size farklı olmaktan kaynaklanan bir özgüven veriyor mu?

- Aslında tam tersi. Eğitimini almadığım bir işi yaptığım için bazen kendimi yetersiz hissediyorum. Sanki ben şu an başka birisinin yerini dolduruyormuşum gibi. Bizim ailede eğitime çok önem verilir. Hep bu bilinçle büyüdüm ben. Bana küçükken kimse çalışmamı söylemezdi. Başka bir röportajımda hırslı olduğumu söylemiştim ama bu biraz yanlış anlaşıldı. Küçükken ben ikinci en yüksek notu almaya katlanamazdım. Hep birinci olmak isterdim. Fakat bu yönümü çok törpülediğimi düşünüyorum. Hırs tabii ki önemli ama çok abartılmamalı.

- “Arka Sokaklar” dizisinde rol alacaksınız. Diziye yeni bir karakter olarak mı giriyorsunuz, yoksa Gamze Özçelik'in karakteri Zeynep’i mi oynayacaksınız?

- Başka bir karakter olarak diziye gireceğim. Zaten tutmuş bir dizinin sevilen bir karakterinin yerine geçmeyi kabul etmezdim. Gamze Özçelik ile Uğur Pektaş diziden ayrılmaya karar vermişler. Yani benim diziye girişimle alakası yok. Ben yepyeni, başka bir karakteri canlandıracağım. Henüz rütbesini bilmiyorum; ama sanırım komiser olacak.

- Bu, sizin üçüncü dizi deneyiminiz olacak. Oyunculukta ilerlemeyi mi düşünüyorsunuz?

- Evet, tabii. Dediğim gibi, eğitimini almadığım için bazen kendimi eksik hissediyorum. Ama bunun da rahat davranarak, kendimi geliştirmeye çalışarak aşılabileceğini düşünüyorum. Daha önceden de oyuncu koçu Uğur Demirpehlivan’la çalışıyordum. Bu dizide de onunla çalışacağım. Şimdi kendime polisiye diziler, filmler alıyorum. Oradaki kadın polislerin nasıl canlandırıldığına bakıyorum. Çalışarak, bu işi iyi yapanları örnek alarak ilerleyebileceğimi düşünüyorum. Böyle projeler çıktıkça tabii bu da. Çünkü onun dışında çok vaktim olmuyor.

- Sizin gibi yelkenci olan erkek arkadaşınız Jimmy Diaz’la nasıl gidiyor? Ne kadar zamandır birliktesiniz? Nasıl tanıştınız?

- Güzel gidiyor. Bir senedir birlikteyiz. Kore’de, yarışlarda tanıştık.

- Peki, aşkı nasıl yaşıyorsunuz? Kıskanç mısınız?

- Bilmem. Bunu ona sormak gerekir herhalde. Çok uzak olduğumuz için kıskanç olmak gibi bir şansım da pek yok. Aslında güven sorunum vardır. İnsanlara çok zor güvenirim. Ama güvenince de tam güvenirim. Bu da bende çok büyük bir rahatlık yaratır. Bu ilişkimde de böyle. Uzak olmak tabii ki zor oluyor. Fakat çok iç içe olup da mutsuz olan çok kişi var.

- Fazla görünür olmaktan ya da basında çıkan haberlerinizden rahatsız olduğunuz zamanlar oldu mu?

- Ben kendimi çok ünlü görmüyorum. Medyatiklik açısından tam olmak istediğim yerdeyim. Güzel projelere girmemi sağlayacak kadar tanınıyorum ama her yaptığım haber olmuyor. Bu beni çok rahatlatıyor. İnsanların her dakika bana bakmasından, beni incelemesinden rahatsız oluyorum. Bir yere gittiğiniz zaman, insanlar sizi tanıdığı andan itibaren rahatsız edici hareketler başlıyor. Sürekli incelemeye başlıyorlar. Ben bundan rahatsız olduğum için de modellik yapmaya devam etmek istemedim zaten. Tabii ki modellik kendini göstermek değil, kıyafeti tanıtmak; ama sonuçta siz bir kıyafeti tanıtırken insanlar sizi de süzüyorlar. Ben bunu yaparken çok zorlanmıştım. Çekingendim yani. Çıkan haberlerden genelde rahatsız olmuyorum. Tabii ki işimizin bir parçası. Doğru şeyler yazıldığı sürece bir sorun yok. Ama size yaşadığım bir olayı anlatayım. Her sene Çeşme’de Sakız Adası’nda Türk-Yunan dostluğunun simgesi olarak bir organizasyon düzenleniyor. Bu sene buna katılacak beş sporcu vardı. Bunlardan biri ben, birisi erkek arkadaşım ve üç başka çok iyi sporcu vardı. Yaptığımız iş kolay değildi. 45 dakikada adaya geçmeye çalışıyorsunuz. Ne bundan, ne de organizasyonun öneminden bahsedildi. Hiçbir gazetede bununla ilgili haber çıkmadı. Yarışlardan sonra tabii ki boş vaktimiz kalınca adayı gezdik. Orada el ele fotoğraflarımız çekilerek bununla ilgili haberler yapıldı. Buna sinirlenmiştim tabii ki. Bu hem o organizasyonu hazırlayanlara hem de diğer sporculara saygısızlık. O kadar emek veriliyor. Sanki gezmeye gittik biz oraya.

- Hayatınızdaki “keşke”leriniz neler? Söylemeseydim, yapmasaydım dediğiniz şeyler var mı?

- Şu an keşke söylemeseydim dediğim bir şey yok sanırım. Çünkü ben zaten bana bir şey söylendiğinde de sessiz kalmayı tercih ediyorum. Bazen arkadaşlarım bile sinir oluyor, “Çağla, şuna bir cevap ver artık” diyorlar. Ama ben polemiğe girmeyi sevmiyorum. Modellik dönemimde hep çok iyi modellerle arkadaşlığım oldu. Hiç böyle bir sorun yaşamadım o yüzden. Fakat son zamanlarda spor dünyasında beni üzen bir olayla karşılaştım. Kaç gündür gazetelerde bununla ilgili haberler var. Vaktim oldukça hep genç sörfçülere yardımcı oluyorum burada. Hepsi de çok kaliteli insanlar. Hiçbiri çıkıp adını bile söylemez. Başka bir yerden, hiç tanımadığım birisi, “Neden bana yardım etmiyor? Beni desteklemiyor. Beni tebrik etmedi” diyormuş. Zaten bambaşka şehirlerdeyiz. Benim yardım etmek gibi bir zorunluluğum da yokken, burada bu kadar insana yardım ediyorum. Bu şekilde benim adımı kullanarak kendi reklamını yapmaya çalıştı sanırım. Bir sporcuya hiç yakışmayan şeyler bunlar.

Olmak İstediğim Yerdeyim 70866939
http://pinaraydin.forumdizini.com
harmless.girl
Yönetici
Yönetici
harmless.girl

MesajKonu: Geri: Olmak İstediğim Yerdeyim   Olmak İstediğim Yerdeyim EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 10:49 am

Teşekkürler cnm
https://caglakubat-fan.yetkin-forum.com
KARBON
Süper Mod
Süper Mod
KARBON

MesajKonu: Geri: Olmak İstediğim Yerdeyim   Olmak İstediğim Yerdeyim EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 1:15 pm

ö.d cnmm
ByAyKuT
V.I.P Üye
V.I.P Üye
ByAyKuT

MesajKonu: Geri: Olmak İstediğim Yerdeyim   Olmak İstediğim Yerdeyim EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 1:51 pm

biLgi için Teşk..!
KARBON
Süper Mod
Süper Mod
KARBON

MesajKonu: Geri: Olmak İstediğim Yerdeyim   Olmak İstediğim Yerdeyim EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 2:03 pm

ö.d..
.sonay.
Yönetici
Yönetici
.sonay.

MesajKonu: Geri: Olmak İstediğim Yerdeyim   Olmak İstediğim Yerdeyim EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 2:13 pm

muhteşem sağolassın
KARBON
Süper Mod
Süper Mod
KARBON

MesajKonu: Geri: Olmak İstediğim Yerdeyim   Olmak İstediğim Yerdeyim EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 2:14 pm

ö.d cnmm

Olmak İstediğim Yerdeyim
1 sayfadaki 1 sayfası