Çağla KUBAT Fan Club
Forumu görebilmek için ÜYE OLUNUZ....

İYİ FORUMLAR
Çağla KUBAT Fan Yönetimi
Çağla KUBAT Fan Club
Forumu görebilmek için ÜYE OLUNUZ....

İYİ FORUMLAR
Çağla KUBAT Fan Yönetimi
Çağla KUBAT Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çağla KUBAT Fan Club

ÇAğla Kubat Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'KADİR KEŞKE KALSAYDI'

2 posters
YazarMesaj
.sonay.
Yönetici
Yönetici
.sonay.

'KADİR KEŞKE KALSAYDI' Empty
MesajKonu: 'KADİR KEŞKE KALSAYDI'   'KADİR KEŞKE KALSAYDI' EmptySalı Eyl. 22, 2009 9:12 pm

'KADİR KEŞKE KALSAYDI'

'KADİR KEŞKE KALSAYDI' Makethumbnailjd7

MİLLİ SÖRFÇÜ ÇAĞLA KUBAT, GÜNEŞ NEDENİYLE OLUŞAN LEKELERDEN ŞİKAYETÇİ.

Oynadığı Sağır Oda ve Kuzey Rüzgarı dizileriyle oyunculukta emin adımlarla ilerlediğini kanıtlayan Kubat sinemada oynama hayali olduğunu söyleyerek 'Sinemada olmak istiyorum ama tam istediğim gibi bir rol gelmesini bekliyorum. Teklifler geliyor ama benim hayalim aksiyon bir rolde oynamak. Yerli Tom Raider gibi olmak istiyorum mesela. Dövüş sahnelerinde yer almak da bana çok heyecan verir. Hemde kendimi geliştirmemde yardımcı olur. Çok istiyorum. Sinem teklifi gelmedi değil. Geldi fakat dizilerdeki gibi seçiciliğim ön plana çıktı' dedi.

Kadir İnanır'ın yerine çok önemli birinin geldiği söyleniyor

Çağla Kubat Kuzey Rüzgarı dizisinin başrol oyuncusu Kadir İnanır'ın diziden ayrıldığını açıklamasıyla ilgili olarak,'Çok üzüldük. Dizinin jeneriği bile onunla başlıyor. Büyük ümitler vardı ve önemli bir roldeydi. Röportajı okuduğumda bu karardan haberim yoktu. Diziye başladığımdan beri bana çok hoş ve büyük bir desteği olmuştur. Ayrılması diziyi etkiler ama yerine de çok önemli birinini geldiği söyleniyor. Keşke bu kadar çabuk karar vermeseydi. Belki ilerleyen bölümlerde senaryo onun istediği doğrultuda devam edebilirdi. Dizilerde sürekli senaryo değişir, aksiyon azalır aşk artar. Ben sürekli aksiyonu artan bir tek Kurtlar Vadisi'ni görüyorum' dedi.

Aldatıldıysam da bilmiyorum

Çağla Kubat 'Hiç aldatıldınız mı?' sorusuna ise 'Ben kıskancımdır ve aldatılmadım diyenlere çok gülüyorum. İnsanlar aldatılıp aldatılmadığını bilemez ki. Bence yalan söylenmesi de onun kadar kötü birşey'cevabını verdi.

gecce... 26 Kasım 2007 Pazartesi 14:09...
<diamond>
Modaretör
Modaretör
<diamond>

'KADİR KEŞKE KALSAYDI' Empty
MesajKonu: Geri: 'KADİR KEŞKE KALSAYDI'   'KADİR KEŞKE KALSAYDI' EmptyC.tesi Ekim 17, 2009 6:24 pm

ee artık Arka Sokaklara katıldı.. tam istediği gibi bol aksyon Very Happy Very Happy

teşekkürler cnmm
http://www.pinaraydin.forumdizini.com

'KADİR KEŞKE KALSAYDI'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kadir İnanır
» Kadir geceniz mübarek olsun