Çağla KUBAT Fan Club
Forumu görebilmek için ÜYE OLUNUZ....

İYİ FORUMLAR
Çağla KUBAT Fan Yönetimi
Çağla KUBAT Fan Club
Forumu görebilmek için ÜYE OLUNUZ....

İYİ FORUMLAR
Çağla KUBAT Fan Yönetimi
Çağla KUBAT Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çağla KUBAT Fan Club

ÇAğla Kubat Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kadınlarla erkekler arasındaki dokuz fark

2 posters
YazarMesaj
.sonay.
Yönetici
Yönetici
.sonay.

Kadınlarla erkekler arasındaki dokuz fark Empty
MesajKonu: Kadınlarla erkekler arasındaki dokuz fark   Kadınlarla erkekler arasındaki dokuz fark EmptySalı Eyl. 22, 2009 9:53 am

1. Başarı: Başarılı erkek eşinin harcayacağı miktardan daha fazlasını kazanabilendir. Başarılı kadın ise böyle bir erkeği bulandır.
2. Para: Bir erkek alışveriş yaparken 10 liralık ürüne 20 lira verebilir. Kazık yemeye her zaman açıktır fakat bir kadın 20 liralık bir ürüne 10 lira verir çünkü indirim dönemlerini çok iyi takip eder.
3. Banyo: Bir erkeğin banyoda bulunan eşyası sayı olarak beşi geçmez. Diş fırçası, traş kremi, traş bıçağı, sabun ve havlusu vardır. Fakat bir kadının banyosunda gerekli olduğunu düşündüğü 337 tane eşyası olabilir.
4. Tartışma: Herhangi bi tartışmada bir kadının her zaman söyleyecek son bir sözü vardır. Bu son laftan sonra bir erkeğin söyleyeceği her söz yeni bir tartışma başlatır.
5. Kediler: Kadınlar kedileri sever. Erkekler ise kedileri sevdiklerini söylerler fakat kadınların görmediği bir arada erkekler kedileri tekmeler.
6. Gelecek: Bir kadın gelecekten sadece bir koca buluncaya kadar kaygı duyar. Erkek ise evleninceye kadar kaygısız ve tasasız yaşar.
7. Dışarıda yeme: Dışarıda yemek yerken fatura geldiğinde erkekler her zaman hesap ödemeye mahkumdur fakat kadınlar sadece yer ve masadan kalkar.
8. Evlilik: Bir kadın kocasının değişeceğini düşünerek evlenir. Fakat değişmez. Bir erkek ise eşlerinin hiç değişmeyeceğini düşündükleri için evlenir.
9. Giyim: Bir kadın bakkala gitmek için, çöp atmak için hatta çiçek sulamak için bile giyinebilir. Erkekler ise sadece düğün ve cenazelerde giyinmeyi sever
harmless.girl
Yönetici
Yönetici
harmless.girl

MesajKonu: Geri: Kadınlarla erkekler arasındaki dokuz fark   Kadınlarla erkekler arasındaki dokuz fark EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 5:23 pm

gelecek,dışarda yeme,evlilik,başarı,banyo,giyim bunlar çok çok saçma bence yani;

gelecek:kadın koca buluncaya kadar kaygı duymaz koca bulduktan sonrada kaygı duymaz çünkü kadınlar koca aramaz !
dışarda yemek: her zaman hesabı erkekler ödemez eğer bir bayan ve erkek (sevgili iseler) erkek öder iş yemeği vs.gibi yemeklerde kadınlarda öder ve yemeğe kim davet ettiyse o hesap öder!...
evlilik:erkek hiç değişmeyeceğini düşündüğü için evlen ir? değişmeyeceğini düşünüyosan neden evleniyosun yani? vede bunu bu şekilde yazanada ne diyim...!
başarı: kadın başarılı erkek denen kişiyi bulunca başarılı olmaz! işi ile başarısını gösterir! tabi erkeklerde...
banyo: saçma! kadınların banyosunda 337 tane eşya yoktur inanmayan saysın!... Ve erkeklerinde 5 ten fazla eşyası vardır!...
giyim:bunda kadınların süsü abartılmış erkeklerdde bakkala çöp atmaya vs. dışarı çıkmaya giderken giyinir tanıdıklarım giyiniyo yani he tabi burdaki erkekler KIRO erkeklerse tabi olabilir....

Eklediğin için teşekkürler meleğim I love you

Yazanıda sonuna kadar KINIYORUM!
https://caglakubat-fan.yetkin-forum.com
.sonay.
Yönetici
Yönetici
.sonay.

MesajKonu: Geri: Kadınlarla erkekler arasındaki dokuz fark   Kadınlarla erkekler arasındaki dokuz fark EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 7:27 pm

Ben yazmadım. sadece ekledim haaa
harmless.girl
Yönetici
Yönetici
harmless.girl

MesajKonu: Geri: Kadınlarla erkekler arasındaki dokuz fark   Kadınlarla erkekler arasındaki dokuz fark EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 7:44 pm

Tamam canım Very Happy Biliyorum zaten gödüğün gibi YAZANI kınıyorum Very Happy Artık kim yazdıysa....
https://caglakubat-fan.yetkin-forum.com

Kadınlarla erkekler arasındaki dokuz fark
1 sayfadaki 1 sayfası