Çağla KUBAT Fan Club
Forumu görebilmek için ÜYE OLUNUZ....

İYİ FORUMLAR
Çağla KUBAT Fan Yönetimi
Çağla KUBAT Fan Club
Forumu görebilmek için ÜYE OLUNUZ....

İYİ FORUMLAR
Çağla KUBAT Fan Yönetimi
Çağla KUBAT Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çağla KUBAT Fan Club

ÇAğla Kubat Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zafer Ergin Haberleri

2 posters
YazarMesaj
harmless.girl
Yönetici
Yönetici
harmless.girl

Zafer Ergin  Haberleri Empty
MesajKonu: Zafer Ergin Haberleri   Zafer Ergin  Haberleri EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 9:10 pm

_ - yeSim - _

Ynt: Zafer Ergin Haberleri
« Yanıtla #1 : Mart 14, 2008, 20:55:56 » Alıntı

--------------------------------------------------------------------------------

BARON, TUĞBA EKİNCİ’NİN KALEMİNİ KIRDI!.. BAYAN ASKER, ZAFER ERGİN’İN OYNADIĞI “KUKLACI” ADLI OYUNUN GALASINDAN NEDEN KOVULDU?.. MÜGE ANLI YAZDI!..

1/2/2006 11:09

Tuğba Ekinci, Baron’un gazabına uğradı!..

İşte Müge Anlı’nın bugünkü yazısı;

Saçını taradı, sakızını patlattı kendini kapının önünde buldu
Tuğba Ekinci'nin 'Kuklacı' oyununun galasındaki gafları ortalığı karıştırdı. Olayın görgü tanıkları ve Zafer Ergin, yaşananları hayretle karşılarken, Ekinci, "Tiyatronun adabı olmaz" diyerek yeni bir tartışma başlattı.

Yer Profilo Alışveriş Merkezi, tarih 26 Ocak Perşembe... Kar yağışının İstanbul'u teslim aldığı o akşam Zafer Ergin ve Deniz Türkali 'Kuklacı" adlı tiyatro oyunuyla perde açıyor. Dünyaca ünlü tiyatro yazarı Gardner Mckay'in yazdığı oyunda, Zafer Ergin kadınları hedef seçen bir seri katili, Deniz Türkali ise bir psikiyatristi canlandırıyor. 90 dakikalık gerilim yüklü oyun, seyircinin ve oyuncuların dikkatinin dağılmaması için tek perde sahneleniyor. Ancak gala gecesinin daha 10.'uncu dakikasında salonun arkasında bir gürültüdür kopuyor. Oyuncular şaşkın, ön sırada oturan Türkan Şoray, Sibel Bilgiç ve Birol Güven gibi konuklar ne olduğunu anlamaya çalışırken arka taraftan tepkili sesler yükseliyor. Tepkinin merkezindeki isim Tuğba Ekinci... Ekinci önce salonu terkediyor, ardından dışarıdaki kameralara yöneliyor. Açıklamaları yenilir yutulur gibi değil... Sözlerine yaptığımız röportajda da devam ettiği için tekrara gerek görmüyorum. Ve bu yaşananları tiyatro kültürünün nereden nerelere geldiğini değerlendirerek okumanrzı rica ediyorum.

"İt ürür kervan yürür"(Zafer ERGİN)
Ben ismimin bu hanımla yanyana gelmesini de istemiyorum ama şunu söyleyebilirim, ne idüğü belirsiz bir kişinin saçmalamalarıyla uğraşacak durumda değiliz. Ben profesyonel bir tiyatro sanatçısıyım. Onun ne iş yaptığını bilmiyorum ama zannediyorum kendi profesyonel çalışmalarıyla ilgileniyor. Herhalde o hanımın profesyonel sahası başka... Oyun esnasında bir gürültü koptu. Oyundan sonra öğrendiğim, bir seyirci saygısız bir şekilde saçını tarayıp, ciklet çiğneyip durmuş. Görevli arkadaşlar da onu kovmuşlar. Bu kişinin kim olduğunu, ne ettiğini, ne iş yaptığını bilmiyorum. Ben profesyonel bir oyuncuyum, onun profesyonel sahası neyse gitsin onunla uğraşsın... Benim ilgi alanıma girmiyor böyle şeyler... Ben aslında muhattab olmaktan hoşlanmıyorum. Bu tip insanlar çok fazla ... Herhalde Kurtlar Vadisi dizisiyle dikkatleri üzerime çektim diye bundan yararlanmak istiyor. Yoksa kim çizer kim yazar... Sonuç itibariyle şunu söyleyebilirim it ürür kervan yürür...

Düşünerek konuşmalı (Tamer KARADAĞLI)
O hanımın (Tuğba Ekinci) açıklamalarını eşimle birlikte maalesef izledik. Ağzımız açık kaldı. Zafer Ergin gibi bir oyuncuya, ki, muazzam bir aktördür o, bizlerin en büyüğüdür. 40 yılını tiyatro sahnelerine vermiş bir oyuncudur. O odaya girdiğinde ben kalkar ceketimin önünü iliklerim. Böyle şeyler söylenmesi düpedüz densizliktir. Tiyatro sahnesi çok önemli bir yerdir. Laf attığınız insanlar Türk tiyatrosunun en önemli oyuncularındandır. Biraz düşünerek konuşmak, haddini bilmek gerekir. Çok yazık...

"Eline krem sürdü, kapıları çarptı" (Görgü şahidi / Aydan ÇELİK Tiyatro Kedi İletişim Danışmanı)
O hanımefendinin adı davetli listemizde yoktu. Teknisyenlere bile sorduk, kimse kendisini davet etmemiş. Oyun başladıktan sonra kapıyı çarparak içeriye girdi. Ağzındaki sakızı patlata patlata çantasıyla oynamaya başladı. Ayağını koltukların üzerine uzattı, eline krem sürdü, saçlarını düzeltti. Yanında bir beyefendi vardı, ona dönüp Ay bu ne biçim oyun, inanamıyorum' diye konuşmaya başladı. Bu sırada iki koltuk yanındaki bir beyefendi kendisini 'Lütfen biraz sessiz olur musunuz?' diye uyardı. O da gayet kabadayıvari "Olmazsam ne olur?" dedi. Bu arada seyirciler olaya karıştı. O da; "Bu bo... oyunu seyretmek zorunda değilim." diyerek sakızını bir kez daha patlattı ve kapıları çarparak dışarı çıktı.

"Çok çirkin, kınıyorum" (Sibel BİLGİÇ)
TAM oyun başlamışken bir karışıklık oldu. Ben biri bayıldı sandım. Gürültüler, patırtılar biri çıkarıldı. Ben en öndeydim o kadın arkadaymış ayağını uzatmış. Arkadaşım "Eş...eş" diye bir laf duymuş. Sanata ve sanatçıya çok büyük saygısızlık yapıldı. Çok çirkin, kınıyorum. Ne olursa olsun her şeyin bir yolu yordamı vardır. Böyle bir şeyin yeri orası değildi.

alıntıdır...
https://caglakubat-fan.yetkin-forum.com
harmless.girl
Yönetici
Yönetici
harmless.girl

MesajKonu: Geri: Zafer Ergin Haberleri   Zafer Ergin  Haberleri EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 9:11 pm

Oyuncu Zafer Ergin'in Ehliyetine El Konuldu!...
Kurtlar Vadisi'nin Baron'u, Arka Sokaklar’ın başkomiseri Zafer Ergin, alkol sınırını aştı.

Trafik ekiplerine takılan Ergin, 63 promil alkollü çıktı. Ünlü sanatçının ehliyetine al 6 ay el konuldu ve Ergin'e 416 ytl para cezası verildi.

AINTI!
https://caglakubat-fan.yetkin-forum.com
.sonay.
Yönetici
Yönetici
.sonay.

MesajKonu: Geri: Zafer Ergin Haberleri   Zafer Ergin  Haberleri EmptyCuma Eyl. 25, 2009 7:25 pm

RIZA BABA'NIN SEVGİLİSİ Mİ?

Bugünlerde adınız Arka Sokaklar dizisinin Rıza Baba'sı Zafer Ergin ile anılıyor.
- Birçok arkadaşım aynı soruyu bana soruyor, özellikle bugünlerde manşet olan haberler sizi ilgi odağı haline getiriyor. Bir de üstüne üslük taraflardan biri evli olunca konu sakız oluyor insanların ağzına. Buna gerek yok.

Nasıl tanıştınız Zafer Bey ile? Arka Sokaklar'da neler oluyor?
- Sevgili Zafer Bey ile haziran ayında Avrupa Yakası'nın ekip için verilen yemeğinde tanıştık. Tesadüf ki ajansım Tümay Özokur beni 4-5 gün sonra Arka Sokaklar dizisinde Rıza Baba'nın geçmişteki sevgilisi rolünü canlandırmak üzere sete gönderdi. Ardından sette olduğum sürece sohbet, muhabbet, Zafer Bey'in anılarını hayranlıkla dinlerken kaynaştık. Aramızda çok güzel bir dostluk kuruldu. Zaten Arka Sokaklar ekibi de tam bir aile olmuş. Tabii ben durur muyum? Zafer Bey ile kurduğumuz bu dostluğu da hemen röportaja döktüm ve 6 Temmuz 2008'de 'Marka' sayfamda yayınladım. Valla Arka Sokaklar setine ara ara gidiyorum. Set Kavacık'ta, benim evim de Çubuklu'da olunca işten eve dönerken bir uğrayıp hatırlarını sormak zor olmuyor. En son sevgili yönetmenimiz Orhan Oğuz ile röportaj yaptım.

ZAFER ERGİN VE EŞİNE SAYGIM SONSUZ

Peki ya siz Zafer Bey ile beraber misiniz?
- Hayır, birlikte değiliz. Zafer Bey zaten evli; bu söz konusu bile değil. Biz çok iyi iki arkadaşız. Vakit buldukça birlikte yemeklere gidiyoruz. Uzun uzun sohbetler ediyoruz, o kadar. Ben Zafer Bey'den felsefe, hayat, sanat, siyaset hatta sporda uzman olmama rağmen sporun hayatımıza yansımalarını öğreniyorum, tartışıyorum. Tabii
ayrıca genetik harikası Zafer Ergin'den genç kalmanın formülleri üzerinde de tez hazırlıyorum (bu sözleri söylerken gülüyor).

Etiler'de göz göze yemek yiyormuş, Beykoz'da birlikte bir evde oturuyormuşsunuz?
- Yemek zaten karşılıklı oturup yenir, sırt sırta mı yememiz gerekiyordu. Ben 2 yıldır Çubuklu'da oturuyorum. Yıllardan beri çok çalışan, kendi ayakları üzerinde duran, aile sorumluluğunu çok küçük yaşlarda eline almış bir kişiyim. Ailem de sık sık benimle birlikte olur. Bunlar çok komik.

HABERLER BENİ VE AİLEMİ ÜZÜYOR

Zafer Bey'in eşi sizin için 'Bir kadın için yuvamı yıkmam' diyor..
- Zafer Bey, Binnaz Hanım ile 4. evliliğini yapmış, uzun yıllardan beri bir hayat arkadaşlığı yapıyorlar. Ben evliliklerine çok saygı duyuyorum; keza Binnaz Hanım'a da... Hangi kadın yuvasının yıkılmasını ister ki? Doğru söylemiş. Ben kendisi ile hiç karşılaşmadım, onu da tanımak isterdim.

Son günlerde birlikte çekilmiş fotoğraflarınız gazetelerde yer alıyor..
- Facebook denilen bir arkadaşlık paylaşım sitemiz var. Arkadaşlarımla çektirdiğim fotoğraflarımı bulmak çok zor değil. Ve benim arkadaş listemde gazeteci arkadaşlarım da var. Oradan aldıkları fotoğraflarla haber yapıyorlar. Kimsenin bizi yakalayıp çektiği yok. Zaten arkadaşlarımızla çektiğimiz resimleri siteye koyan bizleriz. Kimseden çekindiğim bir şey yok. Mesleğim dolayısıyla çevremde pek çok ünlü isim yer alıyor, onlarla da resimlerim var. Bu sadece Zafer Bey'den ibaret değil.

Bu açıklamalar sizi rahatsız etti mi?
Ben neyin ne olduğunu biliyorum ancak bunu sizi tanımayan insanlara anlatmak çok zor tabii. Ben Osmanlı yapısına sahip bir aileden geliyorum. Ailem bu tarz çıkan haberlere çok üzülüyor ve yıpratılıyorlar. Özellikle çevremizdeki insanlar bir haberi okuduktan sonra yalan,yanlış, ekleyerek, çıkararak aktarmayı çok seviyorlar. Hatta bir arkadaşı ablamı aramış, 'Biliyor musun Neslihan, Zafer Ergin ile birlikte yaşıyormuş, çok üzüldük' diye. Ablam da 'Bana bunları söyleyeceğinize, geçen gün Neslihan, Kevin Kostner ile röportaj yaptı. Onu gördünüz mü?' demiş. Yazık, çok yazık...

ZAFER ERGİN GÜLÜP GEÇTİ

Zafer Bey bu duruma ne diyor? Bu yazılar sizin dostluğunuzu etkiledi mi?
- Zafer Ergin, gülüp geçiyor, 'Ben işimde gücümdeyim ben bu konular ile muhatap değilim'diye açıklıyor. Hayır, bizim dostluğumuzu etkilemedi. Biz iki iyi arkadaşız, o kadar. Zafer Bey'in bir öğretmeninin dediği gibi, 'Keşke, değerlilerin değersizlerce değerlendirildiği bir dünyada yaşıyor olmasayadık.'
.sonay.
Yönetici
Yönetici
.sonay.

MesajKonu: Geri: Zafer Ergin Haberleri   Zafer Ergin  Haberleri EmptyCuma Eyl. 25, 2009 7:26 pm

Yarışma sunarken kendimi krupiye gibi hissettimZafer Ergin  Haberleri Fft17mf168282
Bir dönem ‘Trilyon Avı’ yarışmasıyla ekrana gelen ‘Arka Sokaklar’ın Rıza Baba’sı Zafer Ergin: “Ucunda bilgi olmayan yarışmalarda kendimi krupiye gibi hissediyordum. Şimdi bunu Acun Ilıcalı yapıyor ve başarıyla yürütüyor”

anal D’nin Türker İnanoğlu imzalı dizisi “Arka Sokaklar”ın Rıza Baba’sı Zafer Ergin, iyi bir kadro, çok iyi bir senaryo ve duayen bir yapımcıyla yola çıktıkları için başarılı olduklarını söyledi. Halka kötü örnek olduğuyla ilgili iddialar ortaya atıldıktan sonra Baron rolünü canlandırdığı “Kurtlar Vadisi” dizisinden ayrılan Ergin, “Israrla öldüm ama benim için cenaze töreni yapmadılar” dedi.

Baron rolünü canlandırdığınız “Kurtlar Vadisi” dizisinden ayrıldıktan sonra yeni gelen projeleri değerlendirirken nelere dikkat ettiniz?
“Kanlı Düğün” adlı projede yer aldım. Fakat dizi çok geç saatlere konulunca 6 bölüm sonra kalktı. “Arka Sokaklar” projesi geldi. Türker İnanoğlu ile anlaştık ve diziye başladık. Oyuncu olarak hem tiyatroda hem televizyonda hem de sinemada değişik roller oynamayı seviyorum. Barondan sonra bana birçok mafya lideri teklifi geldi ama onları hiç okumadım.

Hayranlarınızın tepkisi ne oldu?
Diziyi bırakmama arkadaşlarımın tepkisi oldu. Dizinin ilk yapımcılarına diziden ayrılmak istediğimi söyledim ve beni dizide öldürmelerini istedim ama olmadı. Show TV’nin ısrarı üzerine 15 bölümlük bir sözleşme daha imzaladım. Çünkü benimle olan maceranın bitmesi gerektiğini ve yardımcı olmamı istemişlerdi. Prensip kararımın dışına çıkarak kabul ettim ama kararımı değiştirmeye-ceğimi söyledim. Israrla öldüm ama cenaze töreni yapmadılar. Beni öldürüp bir kenara attılar.

Hayranlarınız sizin tekrar geri dönmenizi bekliyor mu?
Bir gün Sabancı Müzesi’ne gittim, arabamı park etmek istiyordum. Park yeri yoktu. Bir memur beni gördü park etmekte olan bir arabayı oradan çıkarttı, bana yer verdi. Ben “Ayıp oluyor” dedim ama o bana “Onlara yer bulacağım merak etmeyin siz ne zaman “Kurtlar Vadisi”ne dönüyorsunuz? Sizin cenazenizi kaldırmadılar” dedi. O zamana kadar ben de cenaze törenimin yapılmadığının farkında değildim. Geri döneceğim diye bir şey yok. Dört sene oldu ve başarıyla dizi devam ediyor.

İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah’la hiç bir araya geldiniz mi?
Çekimlerde kullandığım polis bardağını da Sayın Celalettin Cerrah yollamıştı. Birkaç sefer kendisiyle karşılaştık ve konuştuk. Polis bayramlarına bizi davet ediyorlar. Bunlardan onur duyuyoruz.

Ekonomik kriz sizi nasıl etkiledi?
Tekrarlar girdiği zaman o hafta dizi çekilmiyor. Yaşamını bu diziyle sürdüren arkadaşlar ekonomik zorluklar çekiyor. Dizinin tekrarlarından bizlere bir telif ödenmiyor. Yurtdışında olsaydık gerek yapımcı gerek oyuncu banka hesabımızı kontrol etmekten başımız dönerdi.

Televizyon programı düşünüyor musunuz?
Yarışma programı yapmaktan çok keyif alıyordum. Yakın zamanda bir kanalda “Trilyon Avı” yarışmasını sundum. 17 bölüm sonra bitti. Bunun bilgi yarışması olarak yapılması taraftarıydım. Yalnızca para kazanmak için yapılan yarışma türünden hoşlanmıyorum. Ucunda bilgi olmayan yarışmalarda kendimi krupiye gibi hissediyordum. Şimdi bunu Acun Ilıcalı yapıyor ve çok da başarıyla yürütüyor.

Tiyatro oyununuz olacak mı?
İki kişilik bir oyun var. Bunun üzerinde çalışıyoruz.

Bir başka polisiye dizi olan “Adanalı”yı izlediniz mi?
Seyrediyorum ve çok gülüyorum. “Kurtlar Vadisi”nde Oktay Kaynarca ile beraber çalışmıştık. Özel hayatımızda çok sık görüştüğüm bir arkadaşımdır. Onların setine gitmek istiyorum. Asıl onların bizim setimize gelmesi lazım. Çünkü biz daha eskiyiz. Ama biliyorum, onlar bizden de daha yoğunlar, anlıyorum onları... Ucuz kahramanlar yaratmak tehlikeli
“Arka Sokaklar” 100. bölümü geçti, bu başarının sırrı nedir?
İyi bir yapımcının, güvenilir bir senaryoyla iyi bir oyuncu kadrosuyla yola çıkması, başarının temel taşı bu...Bu düşüncelerle yola çıkan ve başarısız olan proje yok mu, var. Türk halkının sevdiği bir şey var, zengin kız - fakir oğlan, zengin oğlan - fakir kız ve bir de mafya... Bunlardan yararlanarak olanların yanında olması gerekenleri göstermemizde de yarar var.
Didaktik bir üslupta değil ama örneğin “Kurtlar Vadisi” ve onun gibi dizilerde eleştirdiğim noktalar vardı. Dizide onu bunu vuruyor ve vurduruyorsunuz, kan- revan içinde bitiyor. Bu suçu işleyenler hiçbir ceza almıyor. Bu toplum için büyük bir saptırma ve büyük bir yanılgıdır. Zaten kültürel ve alt yapı bakımdan pek sağlıklı olmayan toplumda korkunç bir özendirmeye yol açıyor. Böyle olunca işe yaramayan ucuz kahramanlar yaratıyorsunuz, bu çok tehlikeli bir şey. “Arka Sokaklar”da buna dikkat ettim. İyi sayılabilecek bir kadroyla, çok iyi bir senaryoyla ve duayen bir yapımcıyla yola çıkılınca bu başarı alındı.
Doğada çok iyi iz sürerim
Evliliğinizin kaçıncı yılındasınız?
Evliliğimizin 20. yılındayız. Binnaz da oyuncu ben de... Oyuncuyum, ikimiz birbirimizi çok iyi anlıyoruz.

Silah kullanıyor musunuz?
30 senelik atıcıyım. Ava meraklıyım ama hayvan öldürme anlamında değil. Avı aslında doğa ile baş başa olmak olarak görüyorum. Okul yıllarımda izciliğe meraklıydım. Doğa içinde çok iyi iz sürerim, bu benim için çok keyif verici... Hangi hayvanın izi, bunu arkadaşlarımızla tartışıp bulmak keyif veriyor
.sonay.
Yönetici
Yönetici
.sonay.

MesajKonu: Geri: Zafer Ergin Haberleri   Zafer Ergin  Haberleri EmptyCuma Eyl. 25, 2009 7:27 pm

BİR KADIN İÇİN YUVAMI YIKAMAM

'Arka Sokaklar' dizisinin 'Rıza Babası' Zafer Ergin'in adı aşk dedikodularına karıştı ama eşi Binnaz Ergin aldırmadı. Günaydın'ın haberine göre Ergin, manken Neslihan Yavuzcan'la birlikte olduğu öne sürülen eşine "Doğru mu?" diye sorma gereği bile duymadığını söyledi ve ekledi: "Evliliğimizin sorunsuz gitmesinin sırrı güven ve dürüstlük. Eşim başkasına bir şey hissetse söylerdi..." "Karı-koca bu haberlere gülüyoruz" diyen Binnaz Ergin şöyle devam etti: "Aramızı bozmaya çalışıyorlar ama kimseye paye vermeyeceğim. Bir kadınla dedikodusu çıktı diye kocamı boşamam; 25 yıllık yuvamı bozmam. Kimseyi sevindirmem. İnsanlar artık kocamın ve benim üzerimden ellerini çeksin!"

Zafer Ergin  Haberleri Liveimagesyenifotoanalil
.sonay.
Yönetici
Yönetici
.sonay.

MesajKonu: Geri: Zafer Ergin Haberleri   Zafer Ergin  Haberleri EmptyCuma Eyl. 25, 2009 7:28 pm

“RIZA KOMİSER” FENA BASILDI !..
Zafer Ergin  Haberleri Binnazzafererginhz2
“Arka Sokaklar” dizisinin “Rıza Babası” Zafer Ergin, geçtiğimiz gece bir balık restaurantında Magazinkolik objektiflerine fena yakalandı… Bakın hem de kimle !

“Arka Sokaklar” dizisinin reyting listelerinde hep üst sıralarda yer almasının da etkisiyle son günlerde özellikle yaşadığı iddia edilen aşklarıyla gündemde olan oyuncu Zafer Ergin’in aslında 22 yıldır devam eden mutlu bir evliliği olduğunu biliyor muydunuz?
Eski dansçılardan Binnaz Ergin ile evli olan Zafer Ergin ise çıkan bu dedikodulara gülüp geçiyor ve eşiyle paylaştığı bu mutluluk için “Nedense gündeme gelen her tür sanatçı için bu tür sansasyonel söylentiler çıkartılır … Allahtan Binnaz, bu dedikodular bizi fazla üzmüyor…” diye konuşuyor…
Geçtiğimiz gün Eftelya Balık restaurant’da dostlarıyla birlikte rastladığımız Ergin çifti o gün gerçekten de kumrular gibiydi… Magazinkolik objektifini biranda karşılarında gören Zafer Ergin, karısıyla birlikte sanki gayrimeşru şekilde basılmış gibi yüzlerini saklayarak pozlar veriyor ve masadaki konuklarını kahkahaya boğuyordu…
Binnaz Ergin’in doğum günü için bir araya gelen çiftin konukları arasında Sibel Bilgiç ve ABD'de yaşayan ablasının eşi Christian Karavolas, Defne Hamlan [eski kültür bakanlarımızdan Talat Halman'ın kızı], rahmetli Onat Kutlar'ın eşi Filiz Kutlar ve Ayla Öztürk de vardı.
Samimi ve neşeli geçen yemeğin ardından Binnaz Ergin'in doğum günü pastası iyi dileklerle ve eşi Zafer Ergin'in sevgi dolu dilekleriyle kesildi.

Zafer Ergin  Haberleri Binnazzafererginll6
Zafer Ergin  Haberleri Sibelbilgiczaferergindl9
Zafer Ergin  Haberleri Binnazzaferergin1cb4

Kaynak:Magazinkolik.com
.sonay.
Yönetici
Yönetici
.sonay.

MesajKonu: Geri: Zafer Ergin Haberleri   Zafer Ergin  Haberleri EmptyCuma Eyl. 25, 2009 7:28 pm

En medyatik komutan
Zafer Ergin  Haberleri 7374593

En medyatik komutan “Arka Sokaklar”ın başkomiseri Zafer Ergin, Mahsun Kırmızıgül’ün “Güneşi Gördüm” filminde komutan rolünü üstlendi.

12 Mart’ta vizyona girecek olan filmde küçük de olsa bir rolü olduğu için çok mutlu olduğunu belirten ünlü oyuncu, “Filmde ben okyanusta bir damlayım. Ama damla olmamın sorumluluğunu biliyorum. Küçük bir rol oynamama rağmen kendimi başrol gibi hissediyorum ve gururlanıyorum” dedi.

hurriyet

Zafer Ergin Haberleri
1 sayfadaki 1 sayfası