Çağla KUBAT Fan Club
Forumu görebilmek için ÜYE OLUNUZ....

İYİ FORUMLAR
Çağla KUBAT Fan Yönetimi
Çağla KUBAT Fan Club
Forumu görebilmek için ÜYE OLUNUZ....

İYİ FORUMLAR
Çağla KUBAT Fan Yönetimi
Çağla KUBAT Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çağla KUBAT Fan Club

ÇAğla Kubat Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Berk Oktay Röpörtajları

2 posters
YazarMesaj
harmless.girl
Yönetici
Yönetici
harmless.girl

Berk Oktay Röpörtajları Empty
MesajKonu: Berk Oktay Röpörtajları   Berk Oktay Röpörtajları EmptyPaz Eyl. 13, 2009 11:49 am

-----
https://caglakubat-fan.yetkin-forum.com
.sonay.
Yönetici
Yönetici
.sonay.

Berk Oktay Röpörtajları Empty
MesajKonu: Geri: Berk Oktay Röpörtajları   Berk Oktay Röpörtajları EmptyPaz Eyl. 13, 2009 10:30 pm

Oyunculuğa Nasıl Karar Verdin.?
Oyunculuk çocukluktan kafamda kendim için yarattığım işlerden biriydi. Hep bunun için doğru zamanı bekledim güzel bir proje olsun istedim ve buldum.

Modellik mi, Oyunculuk mu.?

Tatbikide Oyuculuk. Her zaman ilk'ler güzeldir bunun içinde ilk göz ağrım olan modelliği unutamam. Modelliği de bırakmadım çünkü podyum kokusu farklıdır ara sıra cıkmayıda düşünüyorum.

Hangi Oyuncularla Aynı Sahneyi Paylaşmak isterdin. (yabancı ve Türk) ?
Yabancılardan:Robert De Niro ve Alphacino ile oynamak hayalim.
Türklerden: Çok beğendiğim ve takdir etiğim Şener Sen, Tamer Karadağlı, Fikret Kuskan, Kenan Imirzalıoğlu ve Melisa Sözen'le Oynamak isterim.

Tatlı Bela Fadime Dizisindeki Oyuncularla Oynamak Nasıl Peki.?
Bu projede beraber olduğum rol arkadaşlarım benim için mükemmeller. Bana destek oluyorlar hem de Hocam oluyorlar onlardan çok şeyler öğreniyorum Özelliklede ilk projemde partnerimin nehir olması benim için büyük bir şans

Geleceğe Yakın Planların Neler.?

Zamanımı ve kafamı tamamen Tatlı Bela Fadime dizisine veriyorum. Geleceğe yakın planlarım inşallah sinema.

Kariyerini Yükselten Nedir.?
Benim en büyük özelliğim istediğim ve hayal ettiklerime inanılmaz derecede inanmam ve yakalamak için büyük bir hırsla elimden geleni yapabilmemdir. Başarmanın yarısı da çok isteyip çok çalışmak.

Kendinde Gördüğün Eksiklikler Neler.?

Hiç kimse mükemmel yaratılmamıştır. Eksiklikler her insanda mevcuttur. Mutlaka ki benimde var bunları fark edip geliştirmek için de elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Oyunculukta da oyuncu arkadaşlarımın sayesinde eksiklerimi fark etmem kolay oluyor.

Peki Model Yada Oyuncu Olmasaydın Hangi Meslekle Uğraşırdın.?

İnan bunu hiç düşünmedim. Gözümü açtığımdan beri bu camianın içindeyim. Yaklaşık
10 yıl kadar basketbol oynadım sanırım sporcu olurdum.

Kaç Yaslarında Oynadın, Kaç Yasında ve Neden Bıraktın.?
8 yaşımda başladım, 17 yasımda bıraktım. Ankara Gücünde Oynuyordum Professiyonel olmak üzereyken oyunda omzumdan bir sakatlık geçirdim ve bırakmak zorunda kaldım. Her şeyde Hayır ve kısmet var derler buda bana Modellik ve Oyunculuk sansını getirdi.

Gelelim Birazda Özel Hayatına, Su anda Beraber Olduğun Biri var mı.?
Özel Hayatımla ilgili konuşmak hoşuma gitmiyor. Orası benim Mahremim Su anda beraber ilişkide olduğum biri yok.

Peki Olduğunda Nelere Dikkat Ediyorsun.?

Benim için önemli olan saygıdır. İki insan birbirini çok sevebilir saygısızlık araya
girerse ne olursa olsun ilişki biter benim için.

Berk Oktay Röpörtajları 470bb366efefe2429c9791eak4

Berk Oktay Röpörtajları
1 sayfadaki 1 sayfası